شارژر همراه پاور بانکشارژر همراه پاور بانک. بدون نیاز به برق، موبایل یا تبلت خود را شارژ کنید! هر جایی که شارژ موبایل شما تمام شد فقط کافیست پاور بانک را به دستگاه خود متصل کنید تا مانند برق عمل کرده و موبایلتان را شارژ نماید ...

قیمت: 45000 تومان


پایه عکاسی مونوپاد به همراه ریموت شاتر بلوتوث، قابل استفاده برای موبایل های Android و iOS. لذت عکاسی در زوایای غیر عادی. نگه دارنده انواع موبایل و دوربین دیجیتال برای عکاسی یا فیلم برداری ...

پایه با ریموت شاتر بلوتوث : 69000 تومان

محصول دیگر پایه بدون ریموت بلوتوث : 36000 تومان

Puma Led

دانلود آنتی ویروس رایگان قوی برای آندروید

دانلود نرم افزار امنیتی آنتی ویروس آندروید Mobile AntiVirus Security PRO v3.4.3 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. AVG Antivirus Pro یکی از بهترین برنامه های محافظت از گوشی در مقابل کرم ها و تروجان ها می باشد. این آنتی ویروس قدرتمند به طور کامل با تمامی تبلت ها و گوشی ها دارای هماهنگی کامل می باشد و بدون افت سرعت بهترین نتیجه و کارکرد را برای شما خواهد داشت. برنامه فوق در رتبه اول بهترین آنتی ویروس جهان قرار دارد و همچنین برنده جایزه بهترین برنامه امنیتی می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Mobile AntiVirus Security PRO

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

  

ادامه نوشته دانلود آنتی ویروس رایگان قوی برای آندروید .


آنتی ویروس جدید قوی برای آندروید AVG Antivirus

نرم افزار امنیتی آنتی ویروس برای آندروید AVG AntiVirus Security PRO v3.4.2.1 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. ضد ویروس جدید و قدرتمند AVG AntiVirus Security PRO که هم اکنون نسخه جدید آن عرضه شده است دارای امکانات فوق العاده مانند بالاترین امنیت برای گوشی موبایل شما ، جلوگیری از ورود هر نوع فایل مخرب برای گوشی شما ، از بین بردن ویروس ها تروجان ها و فایل مخرب و پیدا کردن گوشی موبایل شما در صورت دزدیده شدن آن می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Mobile AntiVirus Security

  

ادامه نوشته آنتی ویروس جدید قوی برای آندروید AVG Antivirus .


آنتی ویروس آواست اندروید Avast Mobile Security - نرم افزار اندروید

نسخه جدید نرم افزار آنتی ویروس آواست موبایل Avast Mobile Security v3.0.6426 برای آندروید را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. avast! Mobile Security پک امنیتی آنتی ویروس ، تولیدی کمپانی آواست ویژه سیتسم عامل گسترده ی اندروید است . این برنامه ، افزون بر ویروس یاب و تروجان یاب ، می تواند برنامه های شما را نیز اسکن کند . همچنین ، بوسیله ویژگی فایروال آن ، می توانید یک دیوار آتشین بسیار قدرتمند در برابر ویروس های اینترنتی داشته باشید و این می تواند کیفیت آنرا افزایش دهد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Avast Mobile Security

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

  

ادامه نوشته آنتی ویروس آواست اندروید Avast Mobile Security - نرم افزار اندروید .


نرم افزار امنیتی آنتی ویروس آویرا برای آندروید

برنامه امنیتی آنتی ویروس آویرا برای آندروید Avira Free Android Security v1.3 را برای شما عزیزان آماده ی دریافت قرار داده ایم. شما با این برنامه میتوانید از گوشی خود در برابر ویروس و فایل های مخرب جلوگیری کنید! همچنین در صورت گم شدن گوشی این برنامه کمک می کند تا از طریق اینترنت گوشی خود را قفل نمایید. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Avira Security

قابل اجرا بر روی آندروید 2.2 و بالاتر

  

ادامه نوشته نرم افزار امنیتی آنتی ویروس آویرا برای آندروید .


دانلود برنامه آنتی ویروس آندروید AVG - نرم افزار آندروید

نرم افزار آنتی ویروس جدید و قوی AVG برای آندروید Mobile AntiVirus Security PRO 3.2.4 را برای شما عزیزان آماده ی دریافت قرار داده ایم. برنامه آنتی ویروس آندروید AVG تاکنون بیش از 100 هزار بار به قیمت 10 دلار در گوگل پلی خریداری شده است و یکی از بهترین ویروس کش های آندروید می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Mobile AntiVirus Security PRO

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

  

ادامه نوشته دانلود برنامه آنتی ویروس آندروید AVG - نرم افزار آندروید .


برنامه امنیتی آنتی ویروس آندروید - نرم افزار اندروید

برای این ساعت نرم افزار کاربردی ES Security Manager(Beta) v0.9.9 را که یکی از بهترین نرم افزار های امنیتی و آنتی ویروس برای گوشی های دارای سیستم  عامل آندروید هست را برای شما عزیزان آماده ی دریافت قرار داده ایم. نرم افزار ES Security Manager می تواند گوشی شما در برابر تهدیدات و اتفاقات احتمالی ایمن خواهد کرد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

امکانات بی نظیر نرم افزار :

با این نرم افزار می توانید بر روی Sms ها و لیست مخاطبان خود کلمه عبور بگذارید.

نرم افزار دائما فایل های مخرب را اسکن می کند.

زمانی که موبایل خود را گم کرده اید ، این نرم افزار آن را از راه دور قفل کرده و ردیابی می کند.

 

ES Security Manager

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

 

ادامه نوشته برنامه امنیتی آنتی ویروس آندروید - نرم افزار اندروید .


آنتی ویروس avast برای آندروید - نرم افزار اندروید


برای این ساعت نرم افزار آنتی ویروس قوی avast! Mobile Security BETA را که به تازگی برای گوشی های دارای سیستم عامل آندروید عرضه شده را آماده ی دانلود قرار داده ایم. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

avast mobile security

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

 

ادامه نوشته آنتی ویروس avast برای آندروید - نرم افزار اندروید .


دانلود آنتی ویروس برای آندروید - امنیتی اندروید


برای این ساعت نرم افزار کاربردی و امنیتی MobiShield Mobile Security را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. MobiShield یک نرم افزار امینتی است که گوشی موبایل شما را در برابر بدافزارها (ویروس) ، سرقت ، نرم افزارهای جاسوسی و... محافظت می کند. همچنین این نرم افزار اقبلیت گرفتن فایل بک آپ از گوشی شما را نیز دارد و می تواند موبایل شما را تا حد زیادی بهینه سازی کند و هیچ افت سرعتی برای موبایل شما نیز ایجاد نمی کند. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

MobiShield Mobile Security

 

ادامه نوشته دانلود آنتی ویروس برای آندروید - امنیتی اندروید .


دانلود آنتی ویروس برای اندروید NetQin

هم اکنون نرم افزار امنیتی و اصطلاحا آنتی ویروس موبایل را با نام NetQin Antivirus برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. این نرم افزار قابل استفاده در گوشی های دارای سیستم عامل آندروید نیز می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

NetQin Antivirus

 

ادامه نوشته دانلود آنتی ویروس برای اندروید NetQin .


دانلود آنتی ویروس آندروید Kaspersky Mobile Security 9.10.86


برای این ساعت نسخه جدید Kaspersky Mobile Security نرم افزاری کاربردی و امنیتی را که هم اکنون برای سیستم عامل اندروید وارد بازار شده را برای شما آماده ی دریافت قرار داده ایم. محافظت از ویروس ها، ضد اسپم، مسدود سازی مخاطبین و ... از امکانات این محصول امنیتی می باشند. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Kaspersky Mobile Security

 

ادامه نوشته دانلود آنتی ویروس آندروید Kaspersky Mobile Security 9.10.86 .