شارژر همراه پاور بانکشارژر همراه پاور بانک. بدون نیاز به برق، موبایل یا تبلت خود را شارژ کنید! هر جایی که شارژ موبایل شما تمام شد فقط کافیست پاور بانک را به دستگاه خود متصل کنید تا مانند برق عمل کرده و موبایلتان را شارژ نماید ...

قیمت: 45000 تومان


پایه عکاسی مونوپاد به همراه ریموت شاتر بلوتوث، قابل استفاده برای موبایل های Android و iOS. لذت عکاسی در زوایای غیر عادی. نگه دارنده انواع موبایل و دوربین دیجیتال برای عکاسی یا فیلم برداری ...

پایه با ریموت شاتر بلوتوث : 69000 تومان

محصول دیگر پایه بدون ریموت بلوتوث : 36000 تومان

Puma Led

دانلود بازی Angry Birds پرندگان خشمگین برای موبایل


به درخواست بسیار زیاد کاربران سایت تصمیم به جمع آوری تمامی نسخه های بازی محبوب پرندگان خشمگین برای تمام گوشی های موبایل با همه ی سیستم عامل های موجود در گوشی ها شدیم. این بازی از یک ایده بسیار ساده خلق شده است و آن هم این است که شما باید با کمانی که وجود دارد، پرندگانی را که در دست دارید به سمت ساختمان هایی که درون آنها خوک هایی وجود دارند پرتاب کنید تا بر اثر برخورد پرندگان با ساختمان، سازه بر سر خوک ها خراب شود. وظیفه شما در این بازی بر خلاف ظاهر آن بسیار پیچیده است و هر چه مراحل بیشتری را طی می کنید، نابود کردن خوک ها کار مشکل تری می شود.
بازی موبایل Angry Birds (پرندگان خشمگین) یکی از بازی های معروف و پرطرفدار می باشد. در اینجا نسخه جدید این بازی زیبا برای گوشی های موبایل و برای پلاتفرم های iOS، آندروید، سیمبیان، ویندوز موبایل و جاوا در اختیار شما قرار گرفته است. هم اکنون می توانید این بازی موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Angry Birds

قابل استفاده برای : iOS , Anndroid , Symbian 3 , Symbian s50v5 , Java , WP7

 

ادامه نوشته دانلود بازی Angry Birds پرندگان خشمگین برای موبایل .


دانلود بازی پرندگان خشمگین Angry Birds - بازی ویندوز موبایل 7

برای این ساعت ورژن دیگر بازی پرندگان خشمگین Angry Birds را برای شما عزیزان آماده ی دریافت ساخته ایم. این بازی برای سیستم عامل جدید ویندوز فون 7 تهیه شده است و قابل نصب و استفاده در گوشی های جدید اچ تی سی دارای این سیستم عامل می باشد. هم اکنون می توانید این بازی ویندوز فون را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Angry Birds

 

ادامه نوشته دانلود بازی پرندگان خشمگین Angry Birds - بازی ویندوز موبایل 7 .


دانلود بازی اسنوکر برای موبایل - بازی ویندوز موبایل 7

برای این ساعت بازی زیبا و سرگرم کننده ی اسنوکر را برای شما آماده ی دریافت ساخته ایم. . این بازی برای سیستم عامل جدید ویندوز فون 7 تهیه شده است و قابل نصب و استفاده در گوشی های جدید اچ تی سی دارای این سیستم عامل می باشد. هم اکنون می توانید این بازی ویندوز فون را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

International Snooker

 

ادامه نوشته دانلود بازی اسنوکر برای موبایل - بازی ویندوز موبایل 7 .


دانلود بازی زیبای توپ یخی برای موبایل - بازی ویندوز فون 7

برای این ساعت بازی زیبا و سرگرم کننده ی توپ یخی را برای شما عزیزان آماده دریافت ساخته ایم . این بازی برای سیستم عامل جدید ویندوز فون 7 تهیه شده است و قابل نصب و استفاده در گوشی های جدید اچ تی سی دارای این سیستم عامل می باشد. هم اکنون می توانید این بازی ویندوز فون را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Ice Ball

 

ادامه نوشته دانلود بازی زیبای توپ یخی برای موبایل - بازی ویندوز فون 7 .


دانلود بازی تخته نرد برای موبایل - بازی ویندوز موبایل 7

برای این ساعت بازی بسیار زیبا و پرطرفدار تخته نرد را برای شما عزیزان آماده ی دریافت قرار داده ایم . این بازی برای سیستم عامل جدید ویندوز فون 7 تهیه شده است و قابل نصب و استفاده در گوشی های جدید اچ تی سی دارای این سیستم عامل می باشد. هم اکنون می توانید این بازی ویندوز فون را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

BackGammon Game

 

ادامه نوشته دانلود بازی تخته نرد برای موبایل - بازی ویندوز موبایل 7 .