شارژر همراه پاور بانکشارژر همراه پاور بانک. بدون نیاز به برق، موبایل یا تبلت خود را شارژ کنید! هر جایی که شارژ موبایل شما تمام شد فقط کافیست پاور بانک را به دستگاه خود متصل کنید تا مانند برق عمل کرده و موبایلتان را شارژ نماید ...

قیمت: 45000 تومان


پایه عکاسی مونوپاد به همراه ریموت شاتر بلوتوث، قابل استفاده برای موبایل های Android و iOS. لذت عکاسی در زوایای غیر عادی. نگه دارنده انواع موبایل و دوربین دیجیتال برای عکاسی یا فیلم برداری ...

پایه با ریموت شاتر بلوتوث : 69000 تومان

محصول دیگر پایه بدون ریموت بلوتوث : 36000 تومان

Puma Led

نرم افزار عکاسی پیاپی و ساخت ویدیو برای آندروید

نرم افزار تبدیل عکس به ویدیو برای آندروید Lapse It • Time Lapse • Pro v4.2 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. توسط این نرم افزار جالب می توانید به صورت پیاپی و در کمترین زمان ممکن چندین عکس تهیه کنید و همچنین می توانید تصاویر خود را به ویدیو از تصاویر متحرک خود تبدیل کنید. از دیگر امکانات این برنامه امکان قرار دادن فایل صوتی روی ویدیو می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Lapse It Pro

قابل اجرا بر روی آندروید 1.6 و بالاتر

  

ادامه نوشته نرم افزار عکاسی پیاپی و ساخت ویدیو برای آندروید .


برنامه مشاهده ساعت پرواز فرودگاه برای آندروید

نرم افزار مشاهده ساعت پرواز برای آندروید FlightBoard v1.3.2 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. توسط نرم افزار کاربردی و کم حجم FlightBoard می توانید آنلاین از تمامی اطلاعات پرواز ها مانند ساعت و ... مطلع شوید. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

FlightBoard

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

  

ادامه نوشته برنامه مشاهده ساعت پرواز فرودگاه برای آندروید .


برنامه مشاهده کتاب خوان برای آندروید

نرم افزار کتابخوان برای آندروید FBReader v1.9.3 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. FBReader برنامه ای برای خواندن کتاب الکترونیک در موبایل است. با این برنامه قادر خواهید بود کتاب با فرمت های epub, rtf, fb2(.zip), mobi, و txt را بخوانید. این نرم افزار 16 زبان مختلف دنیا را پشتیبانی کرده و دارای دیکشنری های all Slovoed dictionaries، ColorDict، Fora Dictionary، FreeDictionary.org و LEO dictionary می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

FBReader

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

  

ادامه نوشته برنامه مشاهده کتاب خوان برای آندروید .


برنامه مدیریت مخاطب کانتکت ها برای آندروید

نرم افزار مدیریت مخاطب آندروید RocketDial Dialer&Contacts Pro v3.6.5 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. برنامه کاربردی و کم حجم RocketDial Dialer&Contacts Pro می تواند جایگزینی برای دفترچه تلفن اصلی گوشی باشد. این برنامه بسیار سبک و سریع و با امکانات زیادی مثل جستجوی هوشمند T9 که بر اساس نام، شماره، دسته و... می باشد. ارسال پیام و دسترسی به تنظیمات مخاطبین سریع و با یک اشاره انجام خواهد شد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

RocketDial Dialer&Contacts Pro

قابل اجرا بر روی آندروید 2.3 و بالاتر

  

ادامه نوشته برنامه مدیریت مخاطب کانتکت ها برای آندروید .


برنامه ریکاوری بازیابی فایل های پاک شده برای آندروید

برگرداندن فایل های پاک شده آندروید DiskDigger Pro v0.95 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. توسط نرم افزار DiskDigger Pro می توانید به راحتی فایل هیا پاک شده در گوشی موبایل خود را با اکثر فرمت ها بازیابی و مموری را به حالت قبلی برگردانید. این برنامه یکی از بهترین نرم افزارهای ریکاوری فایل ها برای آندروید است. همچنین می توانید هنگام جستجوی فایل ها طبق دسته بندی به جستجو بپردازید. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

DiskDigger Pro

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

  

ادامه نوشته برنامه ریکاوری بازیابی فایل های پاک شده برای آندروید .


نرم افزار کنترل کامپیوتر ریموت دسکتاپ برای آندروید

برنامه کنترل از راه دور کامپیوتر برای آندروید Limitless Remote v3.6.5 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. توسط نرم افزار Limitless Remote می توانید در هر زمانی از راه دور به کامپیوتر یا لپ تاپ خود وصل شده و مدیریت کاملی بر روی همه چیز داشته باشید. این نرم افزار دارای سنسور عالی برای کنترل موس کامپیوتر می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Limitless Remote

قابل اجرا بر روی آندروید 2.1 و بالاتر

  

ادامه نوشته نرم افزار کنترل کامپیوتر ریموت دسکتاپ برای آندروید .


کنترل کامپیوتر با موبایل Remote Desktop HD - نرم افزار آندروید

نرم افزار ریموت دسکتاپ برای آندروید AVStreamer - Remote Desktop HD v1.14 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. توسط نرم افزار Remote Desktop HD می توانید در هر زمانی از راه دور به کامپیوتر خود وصل شده و آن را کنترل کامل کنید. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

AVStreamer - Remote Desktop HD

قابل اجرا بر روی آندروید 2.3 و بالاتر

  

ادامه نوشته کنترل کامپیوتر با موبایل Remote Desktop HD - نرم افزار آندروید .


برنامه تایمر موبایل Ok Timer - نرم افزار آندروید

نرم افزار تایمر برای آندروید OK Timer v1.0 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. نرم افزار OK Timer یک برنامه گرافیکی و زیبا برای ثبت زمان و تایمر گوشی موبایل شما می باشد و بسیار دقیق عمل می کند. این نرم افزار دارای چند میانبر و ویجت می باشد و همچنین مصرف باتری بسیار پایینی دارد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Ok Timer

قابل اجرا بر روی آندروید 2.2 و بالاتر

  

ادامه نوشته برنامه تایمر موبایل Ok Timer - نرم افزار آندروید .


برنامه کره زمین برای موبایل - نرم افزار آندروید

نرم افزار کره زمین برای موبایل آندروید TerraTime v3.9.5 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. توسط نرم افزار کم حجم و زیبای TerraTime می توانید کره زمین شبیه سازی شده را به صورت کامل در موبایل آندرویدی خود داشته باشید. همچنین این نرم افزار شب و روز، ابر، خورشید، فصل و ماه را شبیه سازی می کند و می تواند در زمان واقعی ابر ، شهر ، نور ، دریا ، یخ و ...، ساعت و قطب نما و نمایش زمان طلوع و خورشید، تصاویر پس زمینه زنده، نشان دادن تمامی مکان ها در هر دقیقه، نمایش غروب آفتاب، نقشه و ... را به شما نشان دهد. این نسخه از برنامه با آندروید 4.4 هماهنگ شده است. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

TerraTime

قابل اجرا بر روی آندروید 1.6 و بالاتر

  

ادامه نوشته برنامه کره زمین برای موبایل - نرم افزار آندروید .


نرم افزار ریستارت Reebot موبایل برای آندروید

نرم افزار ریستارت برای آندروید Reboot Manager v1.3.5 Android را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. توسط نرم افزار کاربردی و کم حجم Reboot Manager می توانید مدیریت کاملی بر روی پاور موبایل خود داشته باشید و به راحتی و در کمترین زمان گوشی موبایل خود را راه اندازی مجدد یا ریستارت کنید. همچنین اگر گوشی موبایل شما قابلیت ریستارت را نداشته باشد دیگر نیازی به خاموش و روشن کردن آن نیست و این نرم افزار عمل ریستارت را برای گوشی مبوایل شما فراهم خواهد کرد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Reboot Manager

قابل اجرا بر روی آندروید 1.6 و بالاتر

  

ادامه نوشته نرم افزار ریستارت Reebot موبایل برای آندروید .