شارژر همراه پاور بانکشارژر همراه پاور بانک. بدون نیاز به برق، موبایل یا تبلت خود را شارژ کنید! هر جایی که شارژ موبایل شما تمام شد فقط کافیست پاور بانک را به دستگاه خود متصل کنید تا مانند برق عمل کرده و موبایلتان را شارژ نماید ...

قیمت: 45000 تومان


پایه عکاسی مونوپاد به همراه ریموت شاتر بلوتوث، قابل استفاده برای موبایل های Android و iOS. لذت عکاسی در زوایای غیر عادی. نگه دارنده انواع موبایل و دوربین دیجیتال برای عکاسی یا فیلم برداری ...

پایه با ریموت شاتر بلوتوث : 69000 تومان

محصول دیگر پایه بدون ریموت بلوتوث : 36000 تومان

Puma Led

نرم افزار تغییر صدا برای ویندوز فون 7.5 ۸

نرم افزار تغییر صدا برای ویندوز فون Auto Pitch را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. نرم افزار Auto Pitch بیشتر برای اصلاح صدا به کار می رود و قابلیت های زیادی برای کار روی صدای ضبط شده شما دارد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Auto pitch

قابل اجرا بر روی ویندوز فون ۸ و 7.5 و 7

  

ادامه نوشته نرم افزار تغییر صدا برای ویندوز فون 7.5 ۸ .


برنامه مسیریابی جی پی اس GPS ویندوز موبایل - نرم افزار ویندوز فون 8

نرم افزار مسیریاب جی پی اس برای ویندوز فون Triplexer را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. این برنامه توسط GPS جی پی اس گوشی کار می کند و یکی از بهترین نرم افزارهای مسیریابی ویندوز فون است. توسط این نرم افزار مسیریابی می توانید نقشه محل زندگی خود را با جزئیات بسیار بالا در اختیار داشته باشید. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

triplexer

قابل اجرا بر روی ویندوز فون ۸ و 7.5

  

ادامه نوشته برنامه مسیریابی جی پی اس GPS ویندوز موبایل - نرم افزار ویندوز فون 8 .


دانلود برنامه ضبط مکالمه ویندوز فون 8 7

دانلود نرم افزار ضبط تماس مکالمه برای ویندوز فون 8 Call Recorder را برای شما عزیزان آماده ی دانلود قرار داده ایم. شما می توانید توسط این نرم افزار به راحتی تمام تماس ها و مکالمه های خود را ضبط و ذخیره کنید. این نرم افزار دارای تنظیمات و امکانات بسیار زیادی می باشد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Call Recorder


قابل اجرا بر روی ویندوز موبایل 7.5 ، 8

  

ادامه نوشته دانلود برنامه ضبط مکالمه ویندوز فون 8 7 .


هوم اسکرین تم برای ویندوز موبایل 7 - نرم افزار ویندوز فون 7

برای این ساعت ورژن جدید نرم افزار فوق العاده و زیبای Phone 8 v1.1 را برای شما عزیزان دارای سیستم عامل ویندوز فون 7 آماده ی دریافت قرار داده ایم. شما توسط این نرم افزار می توانید هوم اسکرینی متفاوت و زیبا را در ویندوز فون خود تجربه نمایید. رنگ پس زمینه را عوض کنید و از تم های مختلف برنامه استفاده کنید. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Phone 8

قابل اجرا بر روی ویندوز موبایل 7
پيش نياز: آنلاك بودن ويندوز فون

 

ادامه نوشته هوم اسکرین تم برای ویندوز موبایل 7 - نرم افزار ویندوز فون 7 .


کیبورد فارسی برای ویندوز موبایل 7


برای این ساعت قصد داریم اولین کیبورد فارسی و نرم افزار فارسی ساز گوشی های دارای ویندوز فون را به شما عزیزان معرفی کنیم. این نرم افزار که با نام Farsi Input v1.0.0.0 عرضه شده به شما امکان تایپ کلمات و جملات فارسی را برای جستجو، ارسال ایمیل و ارسال اس ام اس فارسی می دهد و همچنین امکان ذخیره کردن متن های شما را نیز دارد. هم اکنون می توانید این نرم افزار موبایل را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Keyboard Windows Mobile

قابل اجرا بر روی ویندوز موبایل 7
پيش نياز: آنلاك بودن ويندوز فون

 

ادامه نوشته کیبورد فارسی برای ویندوز موبایل 7 .


نرم افزار تغییر صدا برای موبایل - برنامه ویندوز فون 7

در این ساعت نرم افزار بسیار جالب و کاربردی تغییر صدا و گذاشتن افکت های مختلف روی صدا را برای شما عزیزان در سایت آرش98 آماده ی دریافت کرده ایم. این نرم افزار قابل استفاده برای گوشی های دارای ویندوز فون 7 است. هم اکنون می توانید این نرم افزار ویندوز فون 7 را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Windows Phone7 Voice Changer

 

ادامه نوشته نرم افزار تغییر صدا برای موبایل - برنامه ویندوز فون 7 .


برنامه تبدیل نوشتار به گفتار برای موبایل - نرم افزار ویندوز فون 7

هم اکنون نرم افزار جالب Text2Speech را برای شما آماده دریافت کرده ایم. این نرم افزار به شما كمك مي كند متن های خود را به صدا تبدیل کنید. این نرم افزار قابل استفاده برای گوشی های دارای ویندوز فون 7 است. هم اکنون می توانید این نرم افزار ویندوز فون 7 را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Widows Phone7 Text2Speech

 

ادامه نوشته برنامه تبدیل نوشتار به گفتار برای موبایل - نرم افزار ویندوز فون 7 .


نرم افزار ویکی پدیا برای ویندوز موبایل 7 - برنامه ویندوز فون 7

هم اکنون نرم افزار بسیار مفید و کاربردی ویکی پدیا را برای شما عزیزان آماده ی قرار داده ایم. شما توسط این نرم افزار می توانید اطلاعات جامع و صحیح از هر چیزی را مطالعه کنید. این نرم افزار قابل استفاده برای گوشی های دارای ویندوز فون 7 است. هم اکنون می توانید این نرم افزار ویندوز فون 7 را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Windows Phone7 Wikipedia

 

ادامه نوشته نرم افزار ویکی پدیا برای ویندوز موبایل 7 - برنامه ویندوز فون 7 .


دانلود فونت برای ویندوز موبایل فون 7

برای این ساعت نرم افزار کاربردی Fonts را برای شما آماده دریافت قرار داده ایم. توسط این نرم افزار شما قادر خواهید بود اکثر فونت های پیش فرض ویندوز را در گوشی خود انتخاب و از آن ها استفاده نمایید. این نرم افزار قابل استفاده برای گوشی های دارای ویندوز فون 7 است. هم اکنون می توانید این نرم افزار ویندوز فون 7 را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Windows Phone 7 Fonts

 

ادامه نوشته دانلود فونت برای ویندوز موبایل فون 7 .


دانلود مرورگر اینترنت برای ویندوز موبایل 7 - نرم افزار ویندوز فون 7

هم اکنون نرم افزار مرورگر بسیار عالی را برای گوشی های دارای ویندوز موبایل 7 آماده ی دریافت قرار داده ایم. امیدواریم این نرم افزار مفید واقع شود و استفاده ی لازم را از آن ببرید. هم اکنون می توانید این نرم افزار ویندوز فون 7 را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Windows Phone7 Web Browser

 

ادامه نوشته دانلود مرورگر اینترنت برای ویندوز موبایل 7 - نرم افزار ویندوز فون 7 .